تبلیغات
بیداری اندیشه اردبیل - جنگ با پیامبران... توهین آشکار به پیامبران گرانقدر
پیامبران ...

اهانت به پیامبران: اولین چیزی که به ذهنمون میرسه اینه که ما چقدر از خاطرات کودکیمون را پای کارتون هایی گذاشتیم که مفهوم اون رو نمی دونستیم و با دونستن هدفهای پشت این داستان ها ، جا خوردیم . 
سخنرانی دکتر عباسی به نظرم بهتر توضیح میده ، پس زیاد توضیح نمیدم فقط اینو بگم که کلمه ی ARK در لغت فقط برای کشتی حضرت نوح استفاده میشه و خود انگلیسی زبانان از لغت ship استفاده می کنن .دانلود سخنرانی دکتر عباسی(حجم 426 کیلو بایت )

vikipedia هم که از قبل برای من ثابت شده بود که به صهیونیسم وابسته است اینجوری در مورد این کارتون نوشته (البته باید زحمت ترجمه رو بکشید)

vikipedia

وکشتی همه میدانیم که ترجمه انگلیسیش میشه شیپ ولی چرا آرک

تنها جائی که به کشتی با نام آرک معنی میشود در کل دنیا فقط درمورد کشتی حضرت نوح می باشد ودر این کارتون می بینیم که روی کشتی نوشته شده آرک .. یعنی همان نعوذبالله کشتی حضرت نوح (علیه السلام)

ومتأسفانه مثل همیشه این خودی ها هستند که آب به آسیاب دشمن میریزند 
در سایت زیر این نظریه دکتر عباسی رو به تمسخر گرفته و مارک هائی به دکتر چسباندند
وخودشان را عالم تر دانستند.. 
و همیشه بدبختی ما این است که هر چه میکشیم بیشتر از دشمن از دست دوستان خودی است ... 
به امید اینکه وقت خوابمان تمام شده واز خواب زمستانی بیدار بشیم !( الهی امین)

http://www.entekhab.ir/fa/news/80214


بقیه در ادامه مطلب 


جدا از اینکه تو این فیلم چند روزه پیش پیامبر مارو مسخره کردن ، فیلمی دیگر ساختن که از حضرت آدم تا چند پیامبر رو به مسخره گرفتن ، که من خودم دلیل این کار رو ناشی از اینکه شیطان به آخر رسیده میبینم . چون دیگه داره تمام زوره خودشو میزنه که جلوی همه عقاید وایسته ، حالا این شیطان میخواد من النس باشه یا من الجن .
اسم این فیلم هم year one هستش که خودمم دیدم که کم پیامبرارو مسخره نکرده مخصوصا حضرت ابراهیم (ع) رو که همه اینا نشون دهنده کینه ای که نسبت به پیامبران دارن هستش .


تاریخ : جمعه 12 آبان 1391 | 05:54 ب.ظ | نویسنده : محمد | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.
زیبایی فونت فارسی را با فونت من ببینید
زیبایی فونت فارسی را با فونت من ببینید